Účinky produktu

Powering je doplnok stravy pre zvýšenie potencie. Je to prírodné afrodiziakum založené na bylinnej báze Powering je doplnok stravy pre zvýšenie potencie. Je to prírodné afrodiziakum založené na bylinnej báze Powering je doplnok stravy pre zvýšenie potencie. Je to prírodné afrodiziakum založené na bylinnej báze Powering je doplnok stravy pre zvýšenie potencie. Je to prírodné afrodiziakum založené na bylinnej báze

 

XXL Powering Emperor sa skladá výlučne z prírodných rastlinných účinných látok.

Nemá žiadne vedľajšie účinky.

 

Jeho účinky!

 

V praxi spôsobuje rýchlu erekciu, ktorá je dlhotrvajúca, pomáha kontrolovať čas vyvrcholenia a medzi dvoma aktmi znižuje dobu regenerácie. Mnohonásobne zvýši sexuálny apetít. Počas erekcie sa penis viditeľne zväčší.

 

XXL Powering Emperor je potrebné použiť minimálne 1-2 hodiny pred pohlavným stykom, výsledok sa prejavuje rýchle, ale keďže sa účinné látky vstrebávajú pomalšie, jeho účinok môže trvať až 3-4 dni.

 

XXL Powering Emperor má dobrý vplyv na krvný obeh, pomáha telu zvládať stres, poskytuje kontrolu, zvyšuje prirodzenú hladinu testosterónu, chráni srdce, zlepšuje funkciu centrálneho nervového systému a taktiež psychickú a fyzickú výkonnosť.

 

Dr....diagnostika dnešnej doby!

 

V dnešnom stresujúcom svete je nespočetné množstvo mužov vyčerpaných ako fyzicky, tak aj psychicky. Pri každodennom zhone mužom nezostáva energia a ani nevenujú pozornosť vlastnému sexuálnemu životu. Často sa stáva, že aj keď sa sex vydarí, muži sa jednoducho necítia dobre, nemôžu sa uvoľniť. Navyše s rastúcim vekom klesá intenzita sexuality a spolu s ňou aj záujem o sex. Tieto fatory väčšinou môžeme pripísať k zníženiu potencie. Môže sa prejavovať tak, že erekcia nie je úplná, počas sexu odoznie alebo ju muž vôbec nedosiahne.

 

Všetky tieto problémy pomáha odstrániť XXL Powering Emperor. Niektoré komponenty liečia stres, ostatné zložky zlepšujú krvný obeh, to znamená že pomáhajú dosiahnuť erekciu, zvyšujú prirodzenú hladinu testosterónu a podporujú libido.

 

Komu sa používanie odporúča?

 

Odporúčame všetkým, ktorí chcú mať vyváženejší sexuálny život a želajú si zväčšiť sebavedomie. Pre tých, ktorí sú vystavení veľkej záťaži v iných oblastiach svojho života, ktoré majú vplyv na ich sexuálnu výkonnosť. Pre starších, ktorí začínajú mať erektilné problémy. Pre každého muža, ktorí chce rozmaznávať svoju partnerku už dlho neprežitou vášnivou nocou.

 

 

XXL Powering Emperor prírodný doplnok výživy na zvýšenie sexuálnej výkonnosti a mužskej potencie, je registrovaný produkt v medzinárodne uznávanom inštitúte OÉTI Hungary, označený zeleným znakom odobrenia (zelenou súhlasnou fajkou). Číslo registrácie v OÉTI Hungary: (11916/2012 ) (NIFNS -  National Food and Nutrition Institute registration number - Hungary)Powering je doplnok stravy pre zvýšenie potencie. Je to prírodné afrodiziakum založené na bylinnej báze

Zvol'te si vaše balenie

XXL Powering - 8 kapsúl
38 EUR
XXL Powering - 16 kapsúl
60 EUR
XXL Powering - 24 kapsúl
85 EUR
Blue Diamond - 8 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
43 EUR
Blue Diamond - 16 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
70 EUR
Blue Diamond - 24 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
95 EUR

Garancia

100 %-ná garancia vrátenia peňazí, ak cítite tak, že produkt nebol účinný. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Lekársky overený produkt

Nepotrebujete lekársky predpis na to, aby ste si mohli kúpiť XXL.

Diskrétnosť

Objednaný tovar je balený do diskrétnych kartónových obalov a doručený na Vašu adresu spoľahlivým kuriérom.

Dodanie

Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení.