Elixir zvyšovač sexuálnej túžby

Elixir- radosť pre ženy- radosť pre oboch!

elixir_gallus_termekkep.png

 

Keďže sex je súčasťou každého normálneho partnerského vzťahu, je nevylúčiteľný z každodenného života. Samozrejme v živote každého človeka a každého vzťahu sú ťažké obdobia, kedy sa sexuálny život dostane do úzadia, toto však nie je konečný stav. Ženy majú ťažko problém znovu v sebe prebudiť túžbu pokiaľ dlho nemali sex. Dôvodom toho môže byť strach z nového, nízke sebavedomie alebo zlé spomienky. Klesnutie libida je prirodzeným javom pri starnutí, to však neznamená, že sa treba na zvyšok života vzdať radostí z milovania. Tento elixír prebudí sexuálny život a tým pádom Vám pomôže v nových začiatkoch, pokračovaniach aby ste milovanie nikdy nemuseli odkladať na zajtra.

 

 Objednať 

 

Čínska farmaceutická spoločnosť Sichuan Weilong Pharmaceutical vypracovala afrodiziakové kvapky na pokles ženského libido, ktoré sú prírodné, účinkujú rýchlo a zaručuje neporovnateľné sexuálne prežitie tým, že stupňuje sexuálne túžby. Spoznajte Elixir!

 

Pre dámy

Ste vyčerpané po celodennej práci a nezostáva Vám energia na milovanie sa s manželom? Ťažko sa naladíte na Vášho partnera kvôli stresu? S pribúdajúcim vekom Vám ostáva čoraz menej túžob po sexe? Mali ste orgazmus už dávno? Stali sa Vaše spoločné chvíle s partnerom nudnými? Stáva sa Vám často, že radšej odmietnete milovanie? Stáva sa Váš vzťah chladným a oddiaľujete sa s partnerom, alebo by ste iba chceli oživiť Váš vzťah?

 

Máme pre Vás riešenie! Prekvapte svojho partnera horúcou nocou a a presvedčte sa o tom, koľko vášne vo Vás ešte prúdi!

 

Pre pánov

Chceli by ste nakopnúť Vašu kráľovnú v posteli? Stalo sa milovanie s Vašou manželkou už iba rutinou? Stáva sa odmietnutie čoraz častejšou odozvou? Chceli by ste, aby sa Vaša vyvolená znova stala ženou plnou túžby a vášne, alebo by ste skrátka chceli oživiť Váš sexuálny život? Chceli by ste obdariť Vašu partnerku nezabudnuteľnou nocou v posteli? Nechcete, aby Váš vzťah nadobro ochladol kvôli nedostatkom nehy?

 

Spoznajte riešenie! Ukážte svojej partnerke možnosť, a ak sa jej zapáči, obdarte ju jednou krabičkou Elixiru, teda obdarte ju nocou plnej milovania!

 

Ceny 

 

Detailne o Elixire

Elixir kvapky sú prírodné kvapky vytvorené na stupňovanie libida. Prírodné kvapky Elixir znovu nakopnú ženské libido a vstupňujú sexuálne chute. Elixir kvapky majú neutrálnu farbu a vôňu a môžu sa používať s akoukoľvek tekutinou. Použitie je jednoduché a účinkovanie takmer okamžité. Iba 5 kvapiek Elixiru stačí na prebudenie libida, ktoré treba zmiešať s tekutinou a vypiť pred aktom. Účinkuje takmer okamžite, ale pre istotu užite prípravok 20-30 minút pred aktom!

 

Aktívne látky, ktoré tieto kvapky obsahujú sú starostlivo vyberané z takých liečivýc rastlín, ktoré sú známe svojim pozitívnym účinkom na ženské libido. Milióny žien po celom svete užívajú kvapky Elixir a výsledky sú viac než uspokojujúce. Keďže Elixir kvapky sa skladajú zo 100% prírodných látok, nemajú žiadne vedľajšie účinky.Užiť sa dajú s ľubovoľnou tekutinou vrátane alkoholu a tekutín obsahujúcich bublinky. Je dôležité, aby ste neprekročili odporúčanú dennú dávku, čiže 5 kvapiek.

 

Tento doplnok výživy vďaka prírodnému zloženiu nemá vedľajšie účinky. Napriek tomu neodporúčame používať prípravok osobám mladším ako 18 rokov a dojčiacim ženám. Uschovávajte mimo dosahu detí. Elixir je výživový doplnok, a tak nenahrádza vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

 

Hlavnou zložkou je ženský ženšen (Angelica sinensis). Koreň tejto rastliny, ktorá slúži ako základ šalátov má blahodarné účinky na ženskosť. Obohatená o vitamíny (A, B1, B12, E, biotin). Tradične sa využíva pri ženských problémoch ako menštruačné poruchy a problémy s maternicou. Ďalej sa táto rastlina užíva pri bolestiach hlavy a pri dýchacích a reumatologických problémoch. Upravuje hormonálnu rovnováhu, posilňuje imunitný systém a podporuje proces výmeny látok. Má antioxidačné účinky, tonizuje žily, podporuje krvný obeh, má pozitívne účinky na srdce a cievny systém. V každom prípade má blahodarné účinky na ženský organizmus.

 

Druhou hlavnou zložkou je Schisandra čínska (Schisandra chinesis), tajomná rastlina piatich chutí. V Číne je jednou z najdôležitejších liečivých rastlín a v tradičnej medicíne ju využívajú už 2000 rokov. Bohatá na mineraly, vitamíny (C a E) a elementárne oleje. Obsahuje antioxidant Lignant, ktorý je zdrojom omega-3 mastných kyselín. Pomáha zvládať stres, stimuluje neuróny, posilňuje reflexy a svalstvo, zvyšuje energiu, zmierňuje predmenštruačné problémy a príznaky klimaxu, má detoxikačné účinky, zlepšuje trávenie. Posilňuje imunitný systém, podporuje prekysličovanie ciev a zásobuje tkanivá. Znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Používa sa na harmonizáciu telesného a duchovného blaha. U žien aj u mužov má rovnako pôsobí na sexuálnu vitalitu.

 

Obsah zložiek v odporúčanej dennej dávke (5 kvapiek):

- Ženský ženšen (Angelica sinensis): 300mg
- Schisandra čínska (Schisandra chinesis): 300mg
- Z toho schisandrin: 6mg

 

Objednajte si teraz Elixir kvapky, a v čo najkratšej dobe, v diskrétnom balení a diskrétnym spôsobom Vám ich doručíme!

 

Objednať 

 

Elixir- radosť pre ženy- radosť pre oboch!

Zvol'te si vaše balenie

XXL Powering - 8 kapsúl
38 EUR
XXL Powering - 16 kapsúl
60 EUR
XXL Powering - 24 kapsúl
85 EUR
Blue Diamond - 8 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
43 EUR
Blue Diamond - 16 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
70 EUR
Blue Diamond - 24 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
95 EUR

Garancia

100 %-ná garancia vrátenia peňazí, ak cítite tak, že produkt nebol účinný. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Lekársky overený produkt

Nepotrebujete lekársky predpis na to, aby ste si mohli kúpiť XXL.

Diskrétnosť

Objednaný tovar je balený do diskrétnych kartónových obalov a doručený na Vašu adresu spoľahlivým kuriérom.

Dodanie

Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení.