Aj speváčka Anastacia si nechala kvôli rakovine vziať oba prsníky. Zoznam jej chorôb je neuveriteľný

Aj speváčka Anastacia si nechala kvôli rakovine vziať oba prsníky. Zoznam jej chorôb je neuveriteľný

Speváčku Anastaciu osud skutočne nešetrí. Zoznam jej chorôb vyráža dych. Skvelá a úspešná hudobníčka, skladateľka, speváčka, či producentka je zároveň veľmi sinou ženou a bojovníčkou.  45 ročná speváčka len tento rok absolvovala už druhý krát rakovinu prsníka. „Včasné odhalenie jej už druhýkrát zachránilo život. Bola to intenzívna cesta ale cítim sa výborne a som pripravená začať ďalšiu kapitolu,“ povedala. Prvýkrát bojovala s rakovinou už v roku  2003, kedy podstúpila čiastočnú mastektómiu. Rakovinu jej zistili pri náhodnom vyšetrení. Chcela si dať zmenšiť prsníky a vyšetrenie bolo súčasťou prípravy na operáciu. Nasledovalo šesť týždňov rádioterapie.

Nielen rakovina

Anastacia má s lekármi skutočne bohaté skúsenosti, už v trinástich rokoch jej diagnostikovali nevyliečiteľnú Crohnovu chorobu. Pred piatimi rokmi ju začali trápiť aj problémy so srdcom. Na svoju diagnózu musí teraz brať každý deň lieky.

Zrušila turné

Na začiatku tohto roka musela speváčka zrušiť plánované turné, po tom čo jej druhýkrát v živote diagnostikovali rakovinu prsníka. Lekári jej až do odvolania zakázali vystúpenia aj cestovanie. Teraz sa jej rakovina opäť vrátila a Anastacia podstúpila obojstrannú mastektómiu. „Informácie o tejto chorobe pomáhajú ženám ju prekonať a byť silnejšími,“ vyhlásila.
Anastacia nemá genetické predpoklady pre rakovinu prsníka, v jej rodine sa nikdy nevyskytla. Pripisuje ju stresu. „Moja kariéra nie je prirodzená, mnoho dievčat tiež negatívne ovplyvnila kariéra speváčky, napríklad Amy Winehouse, či Britney Spears. Nie je jednoduché sa s tým vyrovnať aj keď som začínala neskôr ako ony,“ vysvetľuje.
Anastacia je však napriek všetkému pozitívna a pokorná: „Moja choroba ma zmenila v mnohých smeroch, posilnila mi všetko, od zdravia, cez moju prácu až po vzťahy. To, čo niektorí považujú za prekliatie ja vnímam ako dar. Urobila zo mňa ženu akou som dnes.“

 

(feminity.zoznam.sk)

 

 


 

Zvol'te si vaše balenie

XXL Powering - 8 kapsúl
38 EUR
XXL Powering - 16 kapsúl
60 EUR
XXL Powering - 24 kapsúl
85 EUR
Blue Diamond - 8 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
43 EUR
Blue Diamond - 16 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
70 EUR
Blue Diamond - 24 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
95 EUR

Garancia

100 %-ná garancia vrátenia peňazí, ak cítite tak, že produkt nebol účinný. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Lekársky overený produkt

Nepotrebujete lekársky predpis na to, aby ste si mohli kúpiť XXL.

Diskrétnosť

Objednaný tovar je balený do diskrétnych kartónových obalov a doručený na Vašu adresu spoľahlivým kuriérom.

Dodanie

Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení.