Správy

Dýcham rýchlo a prerývane. Pulz mi stúpa do závratných výšok. Privieram oči a všetko na pár minút prestáva existovať. Moje nahé telo sa zmieta medzi plachtami, cítim každý dotyk môjho partnera. Na zemi ležia moje nohavičky, podprsenka, v šere izby by si niekto mohol myslieť, že nás vykradli. Porozhadzované veci, neporiadok, ktorý sme spôsobili prudkým návalom vášne. Ležím pod mužom, moje telo odmieta poslúchať rozum a vtedy viem, že Tibor mi dáva srdce na dlani.
Hej, všetci to vieme, že sex, nahota a najnovšie aj twerking predáva… Poslednú dobu mám pocit, že (takmer) každému v Holyvúde j**e, a nikto tam už ani nevie, čo slovo cudnosť vôbec znamená. Práve sa pozeráte na Rihannu a jej nový klip k Pour It Up. Áno, tá s tou lacnou blond parochňou je ona… Myslite si o tom čo chcete. Ja nejako nemám slov. A to sa slečna Rihaňa nedávno nechala počuť, že neznáša párty život: “Recently I’ve become a square. I hate partying. I don’t know if it’s my heels – I don’t like standing up in my heels for hours. I don’t know if it’s that, but I’ve been so bored of it.” Hej, veríme jej to…
Marilyn Monroe bola ikonou 20. storočia. Bola najprv modelkou, potom herečkou- čo bol už len krôčik od toho aby sa stala sexymbolom 50.rokov. Jej život bol búrlivý, vzťahy taktiež a smrť bohužiaľ tragická. Bola závislá na liekoch a údajne sa nimi sama predávkovala. Objavujú sa však aj rôzne teórie, že ju zavraždil jej posledný milenec, alebo ju dali zlikvidovať v dôsledku mileneckých afér s bratmi Kennedyovcami. (Viac sa tu o Marilyn rozpisovať nebudem, veď ju pozná každý a viac o nej sa dozviete vo filme My week with Marilyn.) Nezabudlo sa na ňu doteraz. Jej filmy sú ikonické a každá herečka chce byť aspoň taká dobrá ako ona. No aj celebritky v Holyvúde chcú sem tam vyzerať ako ona. Nahodia blond kadere, červený rúž a rôzne jej typické sexy pózy, no nie vždy im to vyjde. Ktorá je najlepšou Marilyn?

Zvol'te si vaše balenie

XXL Powering - 8 kapsúl
38 EUR
XXL Powering - 16 kapsúl
60 EUR
XXL Powering - 24 kapsúl
85 EUR
Blue Diamond - 8 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
43 EUR
Blue Diamond - 16 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
70 EUR
Blue Diamond - 24 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
95 EUR

Garancia

100 %-ná garancia vrátenia peňazí, ak cítite tak, že produkt nebol účinný. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Lekársky overený produkt

Nepotrebujete lekársky predpis na to, aby ste si mohli kúpiť XXL.

Diskrétnosť

Objednaný tovar je balený do diskrétnych kartónových obalov a doručený na Vašu adresu spoľahlivým kuriérom.

Dodanie

Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení.