Sex v trojke, odvážili by ste sa? Skutočné spovede, ktoré vyrážajú dych!

Sex v trojke, odvážili by ste sa? Skutočné spovede, ktoré vyrážajú dych!

šade sa o tom píše, hovorí, takmer neexistuje pornofilm, v ktorom by nevystupovali traja – on, ona a on.Prípadne ona, on a ona. Premýšľali ste niekedy nad „trojkou“? Sexuálne fantázie majú totiž od reality poriadne ďaleko, takže ako to skutočne je?


Marián 28
Áno, mal som dve baby naraz a zažil som aj trojku typu dvaja na jednu. Bolo to super, zvrhlo sa to po žúrke, boli sme opití a bolo nám všetko jedno. Tie dve baby boli super a bolo vidno, že to nerobia prvýkrát. Spomínam na to doteraz. Dal by som si to s nimi ešte raz ale teraz mám priateľku. Myslím, že je to vážne a naozaj teraz by som do toho nešiel. Mám akýsi blok. Nechcem jej to urobiť. Bolo to fajn v rámci toho, že som bol mladý a chcel som si všetko užiť ale teraz ma to neláka. A už vôbec by som nezniesol pohľad na moju ženu, keby sa jej niekto vôbec dotkol.


Renáta 25
Bola som opitá a nebolo to plánované. Najskôr sme len flirtovali a zrazu ma obidvaja začali vyzliekať. Najskôr sa mi to páčilo ale začali so mnou zaobchádzať ako s handrou, normálne si ma pohadzovali a pchali to do mňa úplne bezcitne. Ako keby som bola len vec s dvoma otvormi. Úplne som vytriezvela. Oni boli opití, takže sa nedali zastaviť a keď som chcela ujsť, nepustili ma. Bolo to už ako znásilnenie, doslova. Nevedeli skončiť. Niekde som čítala, keď si muž vypije, že dlho vydrží. A fakt to tak bolo. Ten jeden už mal nervy, že sa nevie urobiť. Strašné, naozaj. Nechcela som vyzerať ako frigiďáčka, tak som sa snažila vydržať. Hneď, keď som zavrela dvere, som sa pozvracala. A chlapa nechcem už nikdy vidieť, bolo to odporné a stále sa v noci strhávam.


Dodo 46
Som s manželkou vyše dvadsať rokov. Zo začiatku sme mali super sex, bola divoška, vedela sa odviazať. Prešli sme si aj krízou, máme za sebou dva roky, kedy sme sa jeden druhého ani nedotkli. Ale opäť sme sa do seba zaľúbili a rozmýšľali sme, ako si oživiť sex. Vieme o sebe všetko, poznáme sa a nepotrebujeme si nič dokazovať. Tak nás napadol sex v trojke. Nevedeli sme ale koho do toho zainteresovať. Tak sme si dali inzerát na net a našli sme si cudziu ženu. Potom sme to vyskúšali aj s mužom. Bolo to super, vyskúšali sme to viackrát. Raz nám ale prišla taká baba, že moja žena povedala, že nie. Vyslovene bola taká štetkovská. Treba mať šťastie na človeka, ktorý s vami bude v pohode a vy s ním. Ale ako spestrenie je to ok. Myslím, že ale v prvom rade musí byť vzťah v pohode, ak tam niečo škrípe, tak to môže zničiť všetko. Doprajeme si to tak raz za štvrťroka a vždy s niekým iným.

(feminity.zoznam.sk)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odporúčam!

Zvol'te si vaše balenie

XXL Powering - 8 kapsúl
38 EUR
XXL Powering - 16 kapsúl
60 EUR
XXL Powering - 24 kapsúl
85 EUR
Blue Diamond - 8 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
43 EUR
Blue Diamond - 16 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
70 EUR
Blue Diamond - 24 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
95 EUR

Garancia

100 %-ná garancia vrátenia peňazí, ak cítite tak, že produkt nebol účinný. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Lekársky overený produkt

Nepotrebujete lekársky predpis na to, aby ste si mohli kúpiť XXL.

Diskrétnosť

Objednaný tovar je balený do diskrétnych kartónových obalov a doručený na Vašu adresu spoľahlivým kuriérom.

Dodanie

Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení.