Jeden sexuálny „hriech“, po ktorom túžia všetci muži: Doprajte im ho!

Jeden sexuálny „hriech“, po ktorom túžia všetci muži: Doprajte im ho!
Pohľad na ženské telo je pre mužov natoľko vzrušujúci, že dokáže nahradiť akúkoľvek predohru. Máloktorý muž svojej (sexuálnej) partnerke naznačí, že túži, aby mu predviedla lap dance. Ide o erotický tanec na spôsob striptízu, ktorý je ale venovaný výsostne partnerovi v spoločnom hniezdočku lásky. Celý akt by mala iniciovať žena spontánne, takže všetko má tentokrát v rukách ona. Partner si väčšinou sadne na kraj postele alebo kresla rozkročmo a len sa pozerá. Nežnejšie pohlavie nechá pracovať svoje krivky a prostredníctvom uvoľnenej panvy začne pomaly a isto zvádzať svojho partnera. Dôležité heslo tohto večera je – využiť všetky ženské zbrane s tým najväčším sebavedomím.

Prečo po ňom muži túžia?

Hoci si o niektorých slušných mužoch myslíme, že sú dokonalí a na rozdiel od iných sukničkárov alebo frajerov majú ako takú úctu k ženám, neznamená to, že ich sexuálny život začína aj končí pri misionárskej polohe. Každý z nich má v hlave ukryté tajné predstavy a túžby. Niektoré zostanú navždy len v ich mysli a o niektorých tajne dúfajú, že im ich partnerka splní sama od seba. Lap dance pre nich znamená akési prenesenie sa do nočného klubu, ktorého atmosféru chce okúsiť každý muž aspoň raz v živote. 
 
Vrtenie bokmi, prehýbanie panvy a krútenie zadočku vyvoláva v mužoch stopercentnú erekciu. Rafinovanosť ženských zbraní spočíva v tom, že žena dráždi svojím zadočkom partnerov rozkrok a semenníky, no nedovolí mu hneď preniknúť. Navyše, od tejto naozaj pikantnej predohry je ľahké a prirodzené skĺznuť do sexuálnej polohy zozadu, pričom žena sedí na mužovi otočená chrbtom. Potom sa už sexuálnej fantázii žiadne medze neklaDÚ.
 
(feminity.zonam.sk)

Zvol'te si vaše balenie

XXL Powering - 8 kapsúl
38 EUR
XXL Powering - 16 kapsúl
60 EUR
XXL Powering - 24 kapsúl
85 EUR
Blue Diamond - 8 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
43 EUR
Blue Diamond - 16 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
70 EUR
Blue Diamond - 24 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
95 EUR

Garancia

100 %-ná garancia vrátenia peňazí, ak cítite tak, že produkt nebol účinný. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Lekársky overený produkt

Nepotrebujete lekársky predpis na to, aby ste si mohli kúpiť XXL.

Diskrétnosť

Objednaný tovar je balený do diskrétnych kartónových obalov a doručený na Vašu adresu spoľahlivým kuriérom.

Dodanie

Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení.