Prečo sú muži posadnutí svojim rozkrokom?

Prečo sú muži posadnutí svojim rozkrokom?
Muži si siahajú na rozkrok pomerne často. Keď sa známy časopis Harpers Bazaar svojich čitateliek pýtal, ktorá vec im na chlapoch prekáža najviac
, štvrtým najneobľúbenejším gestom bolo práve siahanie do nohavíc tou istou rukou, ktorú následne podávajú pri pozdrave, pripravujú večeru či jedia chrumky z misky spolu s vami. Prečo to tí chlapi robia?

Obľúbené gestá

Palec za opaskom, pri sede roztiahnutie nôh s úmyslom vystaviť na obdiv rozkrok, či chytanie penisu v prípade umelcov počas vystúpenia na pódiu. Práve to sú najvýraznejšie formy upriamenia pozornosti na prirodzenie. K tomu si pridajte intímny pohľad či uprený pohľad priamo do očí a v mužoch, čo sa vysielania milostných signálov týka, máme razom poriadnu konkurenciu. 

Netreba zabúdať ani na zdravie

Odborníci na reč tela tvrdia, že časté naprávanie rozkroku v čisto chlapskom prostredí značí podvedomú snahu predviesť svoju mužnosť pred ostatnými. Vo všeobecnosti však nejde len o najbežnejšie gesto zdôrazňujúce mužskú sexualitu, ale má i určitý zdravotný význam. Pánske genitálie si totiž vyžadujú neustálu pozornosť, aby nedošlo k ich nedokrveniu.

Telesná stránka ide do popredia

Možno tomu nebudete veriť, no práve penis patrí medzi časti tela, na ktoré sa najviac upierajú zraky nás žien. A muži sú si toho veľmi dobre vedomí. Niekoho možno zarmúti fakt, že muži a ženy prikladajú pri zoznamovaní čoraz väčší dôraz na telesnú stránku, no každý ma možnosť pracovať na svojom fyzične podľa vlastného uváženia. Pre tých, ktorí chcú upútať v prvom rade povahovými črtami a komunikačnými schopnosťami, je tu stále internet, zoznamovacie večierky, zoznamky na základe astrokompatibility a podobne. Len pre zaujímavosť, podľa odhadov New York Times dosahoval celosvetový obrat v týchto službách za rok 2003 až trojmiliardový obrat. Dnes, o desať rokov neskôr, je to ešte minimálne dva krát viac.
 
(feminity.zoznam.sk)
 

Zvol'te si vaše balenie

XXL Powering - 8 kapsúl
38 EUR
XXL Powering - 16 kapsúl
60 EUR
XXL Powering - 24 kapsúl
85 EUR
Blue Diamond - 8 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
43 EUR
Blue Diamond - 16 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
70 EUR
Blue Diamond - 24 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
95 EUR

Garancia

100 %-ná garancia vrátenia peňazí, ak cítite tak, že produkt nebol účinný. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Lekársky overený produkt

Nepotrebujete lekársky predpis na to, aby ste si mohli kúpiť XXL.

Diskrétnosť

Objednaný tovar je balený do diskrétnych kartónových obalov a doručený na Vašu adresu spoľahlivým kuriérom.

Dodanie

Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení.