Erotická poviedka: Dotyk miesto orgazmus

Erotická poviedka: Dotyk miesto orgazmus

Ruky, pevné a divoké. Nemám rada svaly preto, že by boli viac mačovské, ale pre tú starú pravdu, že majú moc si ženu podmaniť, aj jej pomôcť. Dotyk horúcej pokožky. Čím ďalej tým viac vnímam muža cez jeho pokožku. Je to hlas, vzdych, ktorý vydáva pri milovaní, to predstavuje môj životný elixír, ktorý sa do mňa vpíja.

 5

Dotyk, to je to, čo má dostáva omnoho viac, ako nejaký orgazmus, ktorý môžem mať sama celkom pohodlne a kedy sa mi zachce. Noha doprava, prsty smerom na klitoris, veď to pozná každá, len sa tvári, že s mužom sa jej to páči viac. Proti gustu žiaden dišputát, ale ja som sa vždy najlepšie spravila aj tak sama. Lenže to zovretie, ten vášnivý tanec dvoch tiel, to nezvládnu imitovať dva prsty medzi pyskami.

So Stanom sa poznáme od strednej školy. Nečkali sme na svadbu, aby nám mohlo byť dobre, iba kým som si vyzdvihla v lekárni antikoncepciu. Najradšej mám, keď vyjde z kúpeľne, keď stojí oproti mne ešte vlhký a nahý. Jeho penis je prekrvený, no stačí mu jediný pohľad na moje prsia a začína sa erekcia. Zábrany z nás opadli a vyskúšali sme skoro všetko, ale keď sa ku mne potme priblíži a ja pocítim prsty, ktoré sa dotýkajú môjho tela, vtedy sa to pre mňa začína.

Láskavý, nežný, dotyk prstov na moje pokožke, kĺžu sa od krku smerom nadol. Prechádza dlaňami okolo mojich bradaviek. Jemne sa ich dotkne a mne naskočia ako dva cencúle. Trajektória rozkoše kopírovaná smerom jeho prstov a dlaní. Ten jemný šuchot pokožky po pokožke. Živočíšny zvuk pripravovaného láskania.

 5

Vtedy som celá vlhká. Chvejem sa túžbou, chcem byť len jeho. Pri dotykoch si pomáha celým telom. V izbe máme obvykle zhasnuté, no aj tak pre istotu ešte zavriem oči, aby ma nič nerušilo od vnímania tejto ľahkej a krásnej súhry. Už ma nehladká len rukami. Cítim jeho pevné telo, ktoré sa ma zmocňuje. V tom láskaní je kus nehy, no nezaprie ani svoju chlapskú drsnosť. Keď ma drží celú v náručí a ja cítim jeho erekciu na mojom podbrušku, necítim ho len na sebe, ale priamo pod kožou. Všetky tie impulzy, ktoré sa dostávajú cez mňa hlboko do mojich žíl spúšťajú unikátnu reakciu a napĺňajú ma uspokojením z milovania.

Roztiahnem nohy a nechám ho, nech vstúpi. Stano je vždy jemný. Jemne sa do mňa nastokne a potom priráža. Ten dotyk, je vo mne. Cítim hrejivé teplo ako sa z pokožky prenieslo do mojich útrob. Zakloním hlavu, zatínam mu prsty do chrbta a nesmierne sa teším nech pokračuje. Nemeníme polohy preto, že v inej by jeho vniknutie bolo iné, alebo žeby sa mi viac páčilo. Stále nerozumiem ženám, ktoré dookola hovoria o takých a onakých polohách. A ako im to v tej ktorej polohe lepšie robí. Mne ide o to hladkanie. V každej polohe sa ma dotýka inak. Nič neostane nepohladkané.

 5

Občas ho cítim ako sa venuje môjmu zadočku, je pri mojich prsiach, jeho telo sa ovíja okolo môjho ako paragraf a rada som aj hore. Vtedy vezmem jeho ruky a chodím si s nimi po tele. Tak mužné a nežné ruky zároveň. Dotyky celým telom. Všetky údy máme prepletené a Stano udržiava rytmus lásky v mojej vagíne. Miluje ma celým telom. Pripadám si, že okolo mňa šumí more.

V nose cítim jeho príjemnú vôňu po sprchovaní. Pevná pokožka znesie, aj keď sa mu do chrbta zakvačím nechtami. Presne tak to mám rada. Dokonalé splynutie v dotykoch, v láskaní. Nepotrebujeme slová, nepotrebujeme oči, potrebujeme jeden druhého a pocit, že sa ľúbime. Oddať sa niekomu, vpustiť si ho doslova pod kožu, to nie je o sexe na one night stand, či inej dobrodružnej ceste za sexom. To je o láske, o milovaní ktoré prenikne do špiku kostí.

 5

V tom najhlbšom zovretí, prežívaní spojenia našich tiel, keď Stano napne svaly. Cítim, ako mu stuhnú črty na tvári, často mu po nej prejdem rukami a on mi hltavo oblizuje prsty. Vtedy, presne v tom momente mu zahrám orgazmus. Nemusí byť nutne naozajstný, ale ten krásny pocit, keď spokojne skloní hlavu na moje prsia, je lepší ako záchvev, ktorý by mnou otriasol.

Jeho telo je pár sekúnd nevinné, zbavené starostí, iba moje. Malý herecký výkon mi nevadí a Stano sa to nikdy nedozvie. Môžu si hovoriť o tom, ako muž odhalí, že to naňho žena hrá, vtedy nič nevníma. A koniec koncov, ja to na neho nehrám. Som v absolútnom vytržení, ako nikdy, z každého dotyku, ktorým ma napája. Som šťastná a s každým milovaním odmietam iba priznať, že celá tá krása sa koncentruje do pár sekúnd vyvrcholenia.

 

(diva.aktuality.sk)

Zvol'te si vaše balenie

XXL Powering - 8 kapsúl
38 EUR
XXL Powering - 16 kapsúl
60 EUR
XXL Powering - 24 kapsúl
85 EUR
Blue Diamond - 8 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
43 EUR
Blue Diamond - 16 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
70 EUR
Blue Diamond - 24 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
95 EUR

Garancia

100 %-ná garancia vrátenia peňazí, ak cítite tak, že produkt nebol účinný. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Lekársky overený produkt

Nepotrebujete lekársky predpis na to, aby ste si mohli kúpiť XXL.

Diskrétnosť

Objednaný tovar je balený do diskrétnych kartónových obalov a doručený na Vašu adresu spoľahlivým kuriérom.

Dodanie

Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení.