Našli ste najlepší penis? Toto sú historické giganty

Našli ste najlepší penis? Toto sú historické giganty

Pýcha alebo pád?

Veľký penis môže vyzerať fajn a isto pre muža znamená skvelú pýchu, ale – o čom sa hovorí len minimálne – ženy ho radšej vidia ako cítia v sebe. Prečo? Pretože priveľký penis môže pre ženu znamenať aj bolesť a zbytočné problémy. A to vôbec nemusia mať problémy so zvlhčovaním, respektíve so suchosťou pošvy. Kamarátka sa mi sťažovala na to, že  jej priateľ má až priveľmi veľký penis. Veľmi dobre si rozumejú – len ešte tá sexuálna sféra trošku pokrivkáva. Bolí ju to a vôbec ho nechce ani prijať dnu. Viete ako to skončilo? Priateľstvom.

Ako puzzle

Nečudujem sa. Mám takú naivnú predstavu, že všetko, čo urobila príroda, má svoj dôvod. Aj veľké penisy. Sme ako puzzle. Rovnako tak existujú väčšie, či menšie ženské útroby, ženy, ktoré dokážu akceptovať. Napriek tomu veľké penisy vyhovujú len minimu žien. Okrem orálneho sexu – láskania jazykom a perami, keďže je nemožné vziať celý orgán do pusy, často nepripadá do úvahy ani len klasický, či análny styk. Oba môžu byť veľmi bolestivé, a to i s použitým lubrikantu.

Najhorší sex

Problémy so sexuálnym stykom s mužom  s nadpriemerným penisom majú najmä ženy po pôrode. Vtedy je potrebný partnerský súlad na to, aby sa erotický život mohol obnoviť a nikomu nespôsoboval bolesť. Prvý sex bolí každú ženu, a jej rodidlá sa tiež vyvíjajú, rovnako ako ona.

Nielen tým že dospieva a hormóny postupne inak fungujú, ale aj tým, ako a s kým sa pohlavne stýka. Dôležitým momentom je totiž psychologická stránka veci,  prvé erotické zážitky ženy a jej adaptácia na situáciu dnes. Mnohé ženy sú prvým zážitkom traumatizované dodnes, ale poznáte muža, ktorý sa prvou skúsenosťou až tak priveľmi trápi? Prečo svet nerozoberá rovnako aj veľkosť vagíny? Preto, že je prispôsobivá?

Najkrajší

Neviem ako ste na tom vy, ale naj penis sveta je pre mňa ten, ktorý patrí mužovi, ku ktorému niečo cítim. Ten je pre mňa najkrajší. Nejde o jeho veľkosť, či malosť. Dokonalé je to vtedy, keď navyše „pasujeme“ a obaja si sexuálne rozumieme.  A pre vás? Dokážete sa precítiť?

(diva.aktuality.sk)

Zvol'te si vaše balenie

XXL Powering - 8 kapsúl
38 EUR
XXL Powering - 16 kapsúl
60 EUR
XXL Powering - 24 kapsúl
85 EUR
Blue Diamond - 8 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
43 EUR
Blue Diamond - 16 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
70 EUR
Blue Diamond - 24 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
95 EUR

Garancia

100 %-ná garancia vrátenia peňazí, ak cítite tak, že produkt nebol účinný. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Lekársky overený produkt

Nepotrebujete lekársky predpis na to, aby ste si mohli kúpiť XXL.

Diskrétnosť

Objednaný tovar je balený do diskrétnych kartónových obalov a doručený na Vašu adresu spoľahlivým kuriérom.

Dodanie

Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení.