Erotická poviedka: Motýle v bruchu

Erotická poviedka: Motýle v bruchu

Keď si začala písať s Milanom, mala výčitky. Mala ich aj potom, ako privolila na stretnutie, ale na druhej, strane ju dopredu hnala túžba. Bola ako električka, ktorá sa hýbe dopredu, každú zastávku prejde a vy nevystúpite, lebo sa vám jednoducho dobre vezie. Až ste na konci. Na končenej a veci sa nedajú vrátiť späť.

 6

Nevedela, či má jej Karol milenku, veľa práce, alebo sa len tak nejako ako všetci chlapi uspokojil so stereotypom, ktorý im kázal správať sa k žene akoby bola vzduch. Začalo sa to nebadane. Ako keď vám vo vani chladne voda. Najprv si to ani nevšimnete, ale zrazu je všetko kolo studené, nepríjemné a vy máte chuť okamžite vykĺznuť, alebo aspoň dopustiť kvapku horúčosti, aby sa vrátilo to, prečo je kúpanie tak príjemné.

Martina si s Milanom začala písať cez internet. Akoby boli spojené nádoby. Každé slovo pre nich predstavovalo novú výzvu a zároveň utvrdenie, že veci cítia rovnako. Vymenili si množstvo mailov a správ. Všemožných láskyplných vyznaní a keď sa streli, výčitky nemala.

 6

Nikomu neubližovala. Bola sama sebou a objatia, ktoré prišli, znamenali motýle v bruchu. Tie, ktoré si myslela, že už dávno uleteli. Že neexistujú a teraz sa v nej preháňali ako splašené. Neboli len akoby. Boli skutočné. Milan jej dával priestor, aby hovorila, aby bola sama sebou. Na prvom stretnutí sa nemilovali. Na druhom jej ukázal, že do nej pasuje aj inak.

Bol dobrý milenec. Možno to tak trochu súviselo aj s jeho menom. Dával jej čo potrebovala. Akoby ju napájal na magický prúd erotickej slasti. Prechádzal jej jemnými bruškami prstov po tele. Vyzliekal tričko, nohavice podprsenku. Prvý raz v živote mala pocit, že ju niekto doslova odbaľuje ako čokoládu. Roztápala sa Milanovi na jazyku.

On neprestával, našiel všetky je najtajnejšie miesta k slasti. Najlepšie bolo, že jej dokázal jazykom dráždiť klitoris a rukami hladkať prsia. Prechádzal jej po bradavkách jemnými a mäkkými prstami, ale zároveň na ich pozadí cítila mužskú silu. Nespútanosť a vášeň, ktorá sa v ňom prebúdzala a poháňala jeho erekciu.

Vnikol do nej s ľahkosťou. Roky pred ich prvým milovaním nebola tak roztúžená a vlhká. Cítila jeho telo. Vpíjal sa do nej a ona doňho. Zatínala mu nechty do chrbta, jemne vzdychala a Milan neprestával. Jeho penis bol ako nástroj na tvorbu rozkoše. Ako hrnček var, ktorý čím viac rozkoše dával, tým jej bolo viac. Vzdychala, nemala najmenší problém uvoľniť sa a rozšíriť zrenice naplno

 6

Milan jej vlastným telom ako bojovník zachránil pocit, že je výnimočná, stále atraktívna, vie prežívať orgazmus a sex ju prestal nudiť. S Milanom sa stretávali pravidelne. Radi sa hrali rôzne hry, niekedy nežné, inokedy drsné. Tak ako to mala rada, tak ako si predstavovala, že by to malo fungovať v normálnom živote.

Milovali sa v aute, vonku, na chate, na záhrade, v hoteli, na dovolenke a dnes to malo byť prekvapenie. Dnes ho čakala a líca mala červené ako maják. Mali sa stretnúť a milovať. Hrať novú hru na mačku a myš. Aj preto čakala v kaviarni, kde ju nikto nemohol poznať. Prišlo to, po čom obaja túžili. Hra na milovanie s neznámym. V hlave premýšľala, ako to s Milanom dopadne. Ako rozdá karty a na hru rozkoší. Zrazu zbadala postavu, ako sa blíži rýchlym krokom. Zdala sa jej známa, no rytmus chôdze bol iný. Muž mal na sebe biele tričko a elegantné biele nohavice. Vyzeral ako lekár. Ako lekár, ktorý ju zázračne uzdravoval.

 

 6

„Slečna, môžem si prisadnúť?“ „Už pani, ale pravdaže môžete.“ Letmý úsmev, akoby sa videli skutočne prvý raz, ale Martina už vedela, ako ju zlomí. Ako jej hraný odpor premôže silou jazyka a prísľubom toho hrejivého pocitu, že jej vášeň ešte žije.

 

Chvíľu nezáväznej konverzácie ju delilo od okamihu, keď rozpálená novou hrou, situáciou a výzvou roztiahne nohy niekde na zadnom sedadle, alebo v moteli a užije si neskutočný sex. Záležalo, čo si Milan pre ňu pripravil. Začínalo sa to dobre. Veľmi dobre. Martina už cítila, ako ju napĺňa vlhko a Milan ju zatiaľ nikdy nesklamal. Začínala hrať, koketnú a divokú, aby na konci bola skrotenou, len s prebudenými motýľmi v bruchu a silným orgazmom.

(diva.aktuality.sk)

Zvol'te si vaše balenie

XXL Powering - 8 kapsúl
38 EUR
XXL Powering - 16 kapsúl
60 EUR
XXL Powering - 24 kapsúl
85 EUR
Blue Diamond - 8 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
43 EUR
Blue Diamond - 16 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
70 EUR
Blue Diamond - 24 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
95 EUR

Garancia

100 %-ná garancia vrátenia peňazí, ak cítite tak, že produkt nebol účinný. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Lekársky overený produkt

Nepotrebujete lekársky predpis na to, aby ste si mohli kúpiť XXL.

Diskrétnosť

Objednaný tovar je balený do diskrétnych kartónových obalov a doručený na Vašu adresu spoľahlivým kuriérom.

Dodanie

Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení.