Rýchlokurz ženského orgazmus

Rýchlokurz ženského orgazmus


Zo ženských erotogénnych bodov by ste poskladali celú abecedu, no ako to už s učebnou látkou býva, v praxi vám stačí poznať dokonale základ. Je fajn, ak ste objavili Géčko, no ak ste v tejto misii zatiaľ neuspeli, nezúfajte. Ak sa totiž skamarátite s klitorisom, bude vám odpustené. Je hlavnou bránou k ženskej rozkoši, čo môžete sami vidieť podľa jej reakcií počas predohry. Na čo však väčšina mužov zabúda (alebo vôbec netuší) je, že si vyžaduje pozornosť aj počas milovania.

Dámsky orgazmus sa totiž delí na dve základné kategórie – vaginálny a klitoriálny. Väčšina dám pozná práve ten druhý typ. Dosiahnu ho ľahšie, no potrebujú k tomu príslušnú stimuláciu, ktorú môžete počas milovania dosiahnuť v rámci príslušných pozícií, či priamej stimulácie rukou.

Umenie zvádzať
Že sú baby komplikovanejšie bytosti, ako my, ste pravdepodobne zistili už počas základnej školy. Táto vec je skrátka daná a nemenná, preto na to nikdy nezabúdajte. Ani v posteli. Ženské vzrušenie funguje inak, ako chlapské. Nám stačí nenápadný podnet, ako náhle sa dostaví erekcia, sme pripravení na jazdu. Dámy to majú inak. Potrebujú čas, vhodnú situáciu, uvoľnenie mysle, ktoré je priamo prepojené s uvoľnením mravov. Baby skrátka reagujú na zvádzanie, peknými slovíčkami do uška, tancom, pohladením, jemným bozkávaním, hladením a pomalým vyzliekaním.

Štart erotickej aktivity musí byť plynulý, málokedy sú okamžite pripravené naskočiť. Naučte sa byť trpezlivý, zoznámte sa v rámci predohry s každým centimetrom jej tela, neskôr tieto poznatky iste zužitkujete. Keď si ju pomaličky pripravíte, do cieľa spolu dobehnete oveľa jednoduchšie.

Nechajte ju viesť
Ak máte pocit, že vám nefunguje sexuálne zladenie, nechajte ju viesť. Ženy totiž najlepšie vedia, čo na ich telo funguje. Neváhajte a spýtajte sa, čo by ste mali robiť. Okrem toho, že sa bude cítiť výnimočná a dôležitá, môže vám dať naozaj rozumné tipy, ako postupovať v situácii, kedy ste svoj repertoár zaručených postupov neúspešne vyčerpali. Chlapa nerobí tvrdohlavosť, ale ochota sa učiť a spoznávať. Každá žena je iná, aspoň si to rady myslia, a tento pocit výnimočnosti im aj pri milovaní veľmi pomáha.

Nechajte si poradiť aj vy, prípadne nechajte iniciatívu v jej rukách, budete prekvapení, ako sa aj tá najväčšia netýkavka vie odviazať. Ak jej vytvoríte dokonalé, bezpečné prostredie, otvorí sa vám a zverí aj tie najintímnejšie fantázie a predstavy. Ich realizácia už bude len príjemnou čerešničkou. Ženy sú možno komplikované a na prvý pohľad nedostupné, no so správnou taktikou a trpezlivosťou, to s nimi môžete dotiahnuť celkom ďaleko. Možno aj na doktorát z milovania.

(magazin.atlas.sk)

Zvol'te si vaše balenie

XXL Powering - 8 kapsúl
38 EUR
XXL Powering - 16 kapsúl
60 EUR
XXL Powering - 24 kapsúl
85 EUR
Blue Diamond - 8 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
43 EUR
Blue Diamond - 16 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
70 EUR
Blue Diamond - 24 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
95 EUR

Garancia

100 %-ná garancia vrátenia peňazí, ak cítite tak, že produkt nebol účinný. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Lekársky overený produkt

Nepotrebujete lekársky predpis na to, aby ste si mohli kúpiť XXL.

Diskrétnosť

Objednaný tovar je balený do diskrétnych kartónových obalov a doručený na Vašu adresu spoľahlivým kuriérom.

Dodanie

Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení.