Najväčšie chyby, ktorých sa dopúšťame pri polohe 69: Rýchlo na ne zabudnite!

Najväčšie chyby, ktorých sa dopúšťame pri polohe 69: Rýchlo na ne zabudnite!

Monotónnosť pohybu

Aj hudba, ktorá znie stále rovnako je po pár sekundách nudná a nevyvoláva žiadne emócie. Podobne je to aj pri uspokojovaní muža. Skúste striedať dlhé pohyby rukou s krátkymi, rýchlejšie vystriedajte chvíľu pomalšími a jednoducho sa hrajte. Jazykom ho lížte aj po bokoch rozkroku a následne špičkou dráždite jeho vrchol. Potom sa pustite „do práce“ naplno a intenzívne.

Vlhčenie prostredníctvom pľuvania

Tento prešľap sa týka pre zmenu mužov. Niektorí z nich si totiž uľahčujú svoje poslanie v 69 a namiesto poctivého vzrušenia napľujú žene do lona. Je to nechutné a ak ste sa zamysleli nad tým, odkiaľ to majú, áno, je to z porno filmov. Na rozdiel od reality, tam ide milostná predohra a city bokom, takže sa neusilujú ženu skutočne vzrušiť. Idú rovno na vec. Treba si uvedomiť, že je to hrané (vrátane predstierajúcich orgazmov) a svoju partnerku by mali muži skôr postupne dopracovať k vzrušeniu.

Odpor a znechutenie v tvári

Všetko, čo sa robí proti srsti, je cítiť aj navonok. Ženy, ktoré majú negatívny postoj k 69 alebo orálnemu sexu, ktorý je ako predohra, muži to vycítia. Telo neoklamete a podobne ani mimiku na tvári. Muž sa pri pohľade na vaše utrpenie v tvári nemôže predsa vzrušiť. Ak sa predsa len nechcete toho vzdať, ale chcete mužovi vyhovieť, zaujmite klasickú polohu 69, kedy ležíte partnerovi zadočkom a on vám nevidí do tváre.

Hanblivosť a strohá poloha ženy

Zatiaľ čo muž väčšinou pri tejto polohe leží na chrbte, žena rozkročmo sedí na ňom chrbtom. Muži milujú, keď je žena prehnutá do tvaru písmena „U“ a vyniknú jej krivky. Takisto ocenia, keď žena nesedí alebo neleží stroho v jednej polohe, ale počas vzájomného uspokojovania sem-tam zahýbe panvou alebo trhne hlavou tak, že prehodí vlasy dozadu. Je to pre nich nesmierne sexi a vzrušujúce.

Tajnú zbraň - zuby nevyťahovať

Hovorí sa, že najväčším kameňom úrazu pri orálnom uspokojovaní sú zuby. Nie je to celkom pravda. Priemerným párom sa odporúča radšej ich nevyužívať. Ani kúsnutie do predkožky, ani zarytie zubami o klitoris nie je príjemné a už pri predstave v nás vyvoláva bolesť. Dámy, ktoré majú bohaté sexuálne portfólio ale vedia, že mierny a rafinovaný náznak zúbkov si môžu dovoliť. Ich trik spočíva v tom, že nehryzú do špičky, ale do bokov mužského pohlavného údu. Niečo, ako keby ste hryzkali kukuricu, akurát jemnejšie. Mužovi tým síce neprivediete orgazmus, ale aspoň spestríte váš výkon a ukážete, čo vo vás je.
 
(feminity.zoznam.sk)
 

Zvol'te si vaše balenie

XXL Powering - 8 kapsúl
38 EUR
XXL Powering - 16 kapsúl
60 EUR
XXL Powering - 24 kapsúl
85 EUR
Blue Diamond - 8 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
43 EUR
Blue Diamond - 16 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
70 EUR
Blue Diamond - 24 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
95 EUR

Garancia

100 %-ná garancia vrátenia peňazí, ak cítite tak, že produkt nebol účinný. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Lekársky overený produkt

Nepotrebujete lekársky predpis na to, aby ste si mohli kúpiť XXL.

Diskrétnosť

Objednaný tovar je balený do diskrétnych kartónových obalov a doručený na Vašu adresu spoľahlivým kuriérom.

Dodanie

Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení.