Najväčšie sexuálne sklamania, ktoré majú na svedomí muži

Najväčšie sexuálne sklamania, ktoré majú na svedomí muži

Predohra v štýle prilepená ruka v ženskom lone

Muži vnímajú predohru ako nutnú povinnosť v snahe vyhovieť ženám. Automaticky tak presunú svoju ruku do ženského lona, kde ju hladkajú a zároveň bozkávajú na šiji. Klišé, pri ktorom si myslia, že to na ženu zaručene platí. Ženy ale vnímajú predohru skôr z emocionálneho hľadiska – sviečky, kúpeľ alebo len zblíženie sa pri poháriku dobrého šampanského vyvoláva v žene pocit uvoľnenia a vzrušenia. Dlhšiu predohru si vedia užiť čerstvo zaľúbené páry, tie dlhodobejšie môžu ísť pokojne rovno na vec.

Absencia bozkávania

Počas spomínanej predohry muži urobia všetko pre to, aby žene vyhoveli. Vášnivo ju bozkávajú na rôznych miestach, no akonáhle príde k samotnému aktu, bozkávanie sa vytratí. To je ale chyba. Pri bozkávaní sa totiž uvoľnuje dopamín, ktorý vraj spôsobuje podobnú eufóriu ako droga kokaín. Navyše, bozkávaním sa nielen spaľujú kalórie, ale tento príjemný proces prispieva k odstráneniu vyrážok, akné, či pigmentových škvŕn.

Mužská vymýšľavosť s nevhodnými predmetmi

Pri dlhodobom vzťahu je otázka otvorenosti a experimentovania v posteli takmer neodmysliteľná. Muži radi skúmajú ženské genitálie a pomôžu si k tomu aj tými najrôznejšími predmetmi. Niektoré ženy sú striktne proti, iné sa nechajú nahovoriť. Predmety ako lak na vlasy, banán alebo jablká rozhodne nepatria do ženskej vagíny, ani keď sú navlečené v prezervatíve. Ženské lono a svaly sa správajú niekedy reflexne, a preto nikdy nemáte 100% istotu, že daný predmet nezostane v podbrušku. Za nevhodný mužský nápad potom trpí samotná žena.

Sex počas menštruácie

Ako sme spomínali, muži sú zvedavé stvorenia a medzi ich hrdinstvom je väčšinou aj záujem o sex počas ženského cyklu. Ženy týmto nie sú príliš nadšené, hoci v tomto období je ich vzrušenie niekoľkonásobne väčšie. Častokrát to vyskúšajú, no muži ihneď zmenia názor a sú týmto aktom vizuálne poznačení. Ženy sa potom pre nich nemusia stať už rovnako príťažlivé a pri ďalších sexuálnych hrách môžu mať muži problém s dosiahnuítm erekcie i ejakulácie.
 
(feminity.zoznam.sk)

Zvol'te si vaše balenie

XXL Powering - 8 kapsúl
38 EUR
XXL Powering - 16 kapsúl
60 EUR
XXL Powering - 24 kapsúl
85 EUR
Blue Diamond - 8 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
43 EUR
Blue Diamond - 16 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
70 EUR
Blue Diamond - 24 kapsúl
Prémiová kvalita, extra výdrž!
95 EUR

Garancia

100 %-ná garancia vrátenia peňazí, ak cítite tak, že produkt nebol účinný. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Lekársky overený produkt

Nepotrebujete lekársky predpis na to, aby ste si mohli kúpiť XXL.

Diskrétnosť

Objednaný tovar je balený do diskrétnych kartónových obalov a doručený na Vašu adresu spoľahlivým kuriérom.

Dodanie

Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení.